אני איילת סנאי,
ותאטרון השחר הוא הסיפור שלי.

לתאטרון הגעתי כמעט במקרה. התנסות קצרה בתחום ונשאבתי פנימה. חיידק הבמה תפס אותי. לאורך השנים הרבות שאני בתחום, גם הבנתי למה. אין כמו היכולת לספר סיפור, להביא את הרגעים הקטנים של החיים במלוא עוצמתם על הבמה ולסחוף את הקהל איתי לחוויה חד-פעמית ומרגשת.

 

את הכלים לעשות זאת רכשתי בשלוש שנות לימודי משחק ובלימודי תואר שני בתאטרון באוניברסיטת ת"א. לצד קורסים מגוונים לאורך השנים, בליצנות רפואית, תאטרון פלייבק, שיטת איוונה צ'בק ועוד. באמתחתי ניסיון רב שנים של כתיבת מחזות, בימוי ומשחק.

מתוך שאיפה לאותנטיות, נובעת היצירה שלי מעולמי הפנימי הרגשי והאמוני החפץ לגעת בלבבות ולהוכיח כי ניתן ליצור תאטרון מבוגרים איכותי, מעמיק ומשפיע

מה תמצאו בתאטרון השחר?

בתאטרון תוכלו לצפות בהצגות בשלל נושאים, יחסי חברות קרובים העומדים למבחן מתוך התייחסות לנושא תאונות הדרכים הכואב – בהצגה עיר מקלט.
קשרים בתוך המשפחה בין אמהות ובנות ובינינו לבין עצמנו ברצון למצוא את הקול הייחודי לנו – בהצגה אמא של שבת.
על דמותה של אסתר המלכה בהתמודדות נשית ומאתגרת – בהצגה כתבוני לדורות.
ובחורה המתכוננת ליום חתונתה ומבינה אגב כך כמה תובנות על יחסיה עם אלוקים – בהצגה בצאתי לקראתך.
בנוסף, נשמח להעשיר לכם ערבי קהילה, ערבי גיבוש ואירועים חינוכיים שונים בסדנאות תאטרון, בהרצאות המחברות את עולם התאטרון לחיים של כל אחד ואחת ובסדנאות ייעודיות לצוותי הוראה וחינוך המקנות כלים מעולם התאטרון לעבודה השוטפת. 

ומה עוד?

 רוצים ליצור יצירה מקורית משלכם במסגרת מקצועית או קהילתית?! אשמח לעמוד לרשותכם בכתיבת מחזות מקוריים או בהנחיית כתיבה לאנשי תאטרון. כמו כן, ניתן להיעזר בנו לבימוי טקסים והצגות למבוגרים.

גם אני רוצה להצטרף למועדון הלקוחות של תאטרון השחר

ולהרוויח 10% הנחה
על כל ההצגות

ברוכים הבאים
למועדון הלקוחות
של תיאטרון השחר!
טוב שבאתם

בדקות הקרובות תקבלו מייל אישור הצטרפות
עם קוד ההטבה שלכם. חפשו אותו בתיבת המייל,
ותוכלו להנות מהטבות החברים שלנו.

לא קבלתם קוד? צרו איתנו קשר ב- 24ayelet@gmail.com